wtorek, 27 września 2016

WITAMY WSZYSTKICH – ZACZYNAMY BLOGOWANIE


         

     


„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” –  Janusz Korczak
Wszystkiego co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – (…) patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat”  –  Robert Fulghum
Witajcie na blogu Przedszkola "Wesołe Jabłuszko" w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Samborcu.  Nasze przedszkole jest przyjazne dzieciom, rodzicom i środowisku, zapewnia warunki do indywidualnego rozwoju dziecka.  Jesteśmy dla dzieci, ich rodziców i środowiska lokalnego. Pomagamy dzieciom w harmonijnym rozwoju zgodnie z ich możliwościami psychicznymi i fizycznymi. Kierujemy się filozofią wychowania podmiotowego i respektujemy prawa dziecka.  Posiadamy wykwalifikowaną i życzliwą kadrę pedagogiczną. W oddziałach przedszkolnych panuje przyjazna i rodzinna atmosfera.  Zapewniamy bogatą ofertę edukacyjną: atrakcyjne zajęcia edukacyjne, terapię logopedyczną, wycieczki, koncerty, teatrzyki i warsztaty.

Będziemy pisać o  wydarzeniach w naszej grupie, o pracy w przedszkolu i  o tym co ważne i interesujące. Serdecznie zachęcamy do czytania naszego bloga!

                                               Zapraszamy!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz