poniedziałek, 21 maja 2018

DZIEŃ RODZINY

               

      21 maja 2018 roku w naszej placówce obchodziliśmy Dzień Rodziny. W uroczystości brali udział:  reprezentanci Urzędu Gminy w Samborcu, dyrekcja, nauczyciele, rodzice, pracownicy szkoły oraz przedszkolaki i uczniowie.
     
       Uroczystość rozpoczęła się  o  godz. 9.00 występami przedszkolaków i uczniów klas I-III, którzy prezentowali swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne. Odbyły się również konkursy i tańce oraz wręczanie prezentów dla rodziców. 

    Po występach na zewnątrz na wszystkich czekało dużo atrakcji i zabawy: dmuchańce,  przejażdżka kucykiem, zabawy z animatorami, malowanie twarzy, kącik plastyczny oraz rozgrywki sportowe. Dla wszystkich uczestników uroczystości przygotowany był również posiłek – kiełbaski z grilla, ciasta, napoje oraz kącik owocowy. Poczęstunek zorganizowali i przygotowali niezawodni rodzice. 

   Naszą imprezę wparli również sponsorzy:  
  •  Gmina Samborzec,
  • sklep Spar w Samborcu,
  • sklep Spożywczo-Przemysłowy Łukasz Czarnecki,  
  • Auto-Serwis - Marcin Czarnecki,  
  • dyskont Biedronka,
  • FHU –Łuknat - Mateusz Ziarko.

Dzień Rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci,  pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który wszyscy mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY NIEZAWODNYM RODZICOM, KTÓRZY POŚWIĘCILI SWÓJ CZAS ORAZ WYKAZALI SIĘ POMOCĄ W ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI
A TAKŻE WSZYSTKIM SPONSOROM ZA WSPARCIE FINANSOWE I RZECZOWE, DZIĘKI KTÓRYM UATRAKCYJNILIŚMY DZIEŃ RODZINY

Zapraszamy do fotorelacji:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz