piątek, 26 czerwca 2026

KONIEC ROKU W PRZEDSZKOLU – WITAJCIE, WAKACJE!

 



26 czerwca 2026 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszym przedszkolu. Był to wyjątkowy dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i podsumowań wspólnie spędzonego czasu. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie oraz cały rok pełen nauki, zabawy i niezapomnianych chwil.

Przed nami upragnione wakacje. Życzymy wszystkim słonecznego i bezpiecznego wypoczynku. Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa podczas zabawy, podróży, nad wodą i w górach. Niech ten letni czas będzie pełen radości, nowych przygód i niezapomnianych wspomnień.

Do zobaczenia we wrześniu! Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Zapraszamy do fotogalerii:

poniedziałek, 22 czerwca 2026

 

Ostatnim etapem innowacji Wyhoduj swoje drzewo w zerówce  był happening w obronie drzew. Happening to krótka forma sztuki i akcji społecznej, łącząca elementy teatru, plastyki, muzyki. Dzieciom z klasy O towarzyszyli uczniowie z klasy IV SP w Samborcu. Najważniejszym momentem wydarzenia był występ zerówki w dramie o wycince drzew. Były również otwarte pytania do widowni, a szczególnie wzruszające stało się wypuszczenie zielonych baloników w obronie drzew.

Zapraszamy do fotogalerii:

poniedziałek, 15 czerwca 2026

"ZABAWA SZTUKĄ" 2026 - CERTYFIKATY

 



Z radością informujemy o zdobyciu certyfikatów za udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Zabawa sztuką”!  Celem projektu było rozwijanie kreatywności, wrażliwości estetycznej oraz kompetencji kluczowych poprzez twórcze działania inspirowane światem sztuki. Dzieci poznawały dzieła znanych artystów, eksperymentowały z różnorodnymi technikami plastycznymi, rozwijały wyobraźnię i odkrywały swoje talenty. Był to czas pełen twórczej zabawy, inspiracji, współpracy i radości z tworzenia. 

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE! 














niedziela, 14 czerwca 2026

PIKNIK RODZINNY 2026

 Za nami kolejny wyjątkowy Piknik Rodzinny!

W niedzielę, 14 czerwca 2026 roku, plac rekreacyjny przy Urzędzie Gminy w Samborcu tętnił życiem! Wszystko za sprawą Pikniku Rodzinnego pod hasłem „Ty druha we mnie masz”.

Podczas pikniku mieliśmy okazję podziwiać występy przedszkolaków i uczniów, pokaz mody oraz koncerty. Nie zabrakło również licznych atrakcji dla najmłodszych, gier i zabaw integracyjnych, a także kącików gastronomicznych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników.

Celem naszego pikniku było przede wszystkim budowanie i wzmacnianie więzi rodzinnych, integracja mieszkańców oraz stworzenie okazji do wspólnego, radosnego spędzania czasu.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich Rodziców za zaangażowanie, pomoc w przygotowaniach oraz aktywny udział w wydarzeniu. Dziękujemy za wsparcie swoich dzieci, obecność podczas występów oraz stworzenie niezwykle ciepłej i rodzinnej atmosfery. To właśnie dzięki Państwa otwartości, życzliwości i współpracy mogliśmy wspólnie przeżyć tak piękny dzień.

Dziękujemy również sponsorom oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim za obecność, niesamowitą energię i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że wspomnienia z tego dnia pozostaną z nami na długo, a za rok spotkamy się ponownie w równie licznym gronie!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ, NIESAMOWITĄ ENERGIĘ I WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS.

Zapraszamy do fotogalerii:

piątek, 12 czerwca 2026

WYCIECZKA DO MAGICZNYCH OGRODÓW

 


W czwartek 11czerwca 2026r. dzieci z klasy 0 wraz z wychowawcą oraz rodzicami uczestniczyły w wycieczce do Magicznych Ogrodów koło Janowca w województwie lubelskim. Na miejscu powitał nas wesoły i psotny Mordol Witek, który od razu zachęcał do zwiedzania i dobrej zabawy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Zamku Wróżek, gdzie  dzieci wędrowały tajemniczymi tunelami i ścieżkami, a na koniec mimo niezbyt sprzyjającej aury można było zjechać z mniejszej lub większej zakręconej zjeżdżalni. Następnie odwiedziliśmy Skrzata Kronikarza mieszkającego w starym drzewie. Skrzat opowiedział dzieciom historię Magicznych Ogrodów. W przepięknej scenerii ogrodu utrzymanego w klimacie baśni, mogliśmy podziwiać piękne kwiaty, szumiące wodospady i strumienie oraz wiele zaczarowanych mieszkańców ogrodów. Gigantyczne marchewki, które rosną na Marchewkowym Polu sprawiały dzieciom dużą frajdę, ponieważ trudno było je objąć nawet w kilka osób. Osadę poruszających się Bulwiaków zwiedzaliśmy kolejką.  Odwiedziliśmy też Mroczysko, gdzie porządku pilnował straszny smok. Było tu trochę strachu i krzyku, ale okazaliśmy się dzielną grupą i pokonaliśmy całe Mroczysko. Mieliśmy też możliwość poznania zielonych Robianek czyli  robaków z kosmosu. Mimo, że pogoda na początku wycieczki była dość niesprzyjająca, to potem się rozpogodziło i zaczęło się szaleństwo.... Zabawa na świeżym powietrzu, parki linowe, tory przeszkód, ogromna zjeżdżalnia, podziemne tunele, do których dzieci wchodziły, a za chwile wychodziły całkiem gdzie indziej. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że wycieczka się udała i  na pewno pozostanie w pamięci wszystkich uczestników długo, długo w pamięci. 

Zapraszamy do fotogalerii: