piątek, 19 maja 2017

KONKURS O RUCHU DROGOWYM "JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE"

    
                             


     W dniu 18.05.2017 roku dzieci z naszego przedszkola w składzie: Paulina Dereń, Nikola Łukawska oraz Patryk Sendrowicz  pod opieką Pani Barbary Rozmysłowskiej reprezentowały naszą placówkę podczas VII Przedszkolnego Konkursu o Ruchu Drogowym pod hasłem „Jestem bezpieczny na drodze”, który odbył się w przedszkolu „Pod Sosnami” w Koprzywnicy. 
      Celem Turnieju było sprawdzenie wiedzy przedszkolaków z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach i odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach, praktyczne wykorzystanie wiadomości na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz rozwijanie poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg.
      Drużyny przedszkolne musiały zmagać się z zadaniami teoretycznymi oraz praktycznymi.  Nasze przedszkolaki biorące udział w turnieju otrzymały nagrody, puchary, dyplomy. Więcej na stronie: https://www.facebook.com/Przedszkole-Pod-Sosnami-w-Koprzywnicy-430066907037729/
    W wyjeździe brali udział jak zawsze niezawodni rodzice – Pani Renata Sendrowicz oraz  Pani Marta Dereń – DZIĘKUJEMY ZA POMOC. 

FOTORELACJA:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz