wtorek, 28 listopada 2017

SPOTKANIE Z ZESPOŁEM REGIONALNYM
Dnia 28 listopada 2017 r. w ramach realizacji przedszkolnego programu regionalnego „Samborzec – moja mała ojczyzna” nasze przedszkole odwiedził zespół „Przelaski” z Zajeziorza oraz Państwo Anna i Jacek Przybyszowie - regionalni artyści z Andruszkowic. Spotkanie miało charakter artystyczno-edukacyjny.

Goście  zaprezentowali grę na akordeonie i bębnie „Baraban” oraz śpiew piosenek regionalnych. Podczas spotkania przedszkolaki poznały wygląd i strój członków zespołu. Występ artystyczny połączony był z promowaniem zdrowego stylu życia. Uczestnicy byli zachęcani do jedzenia owoców i warzyw, najlepiej surowych oraz do unikania słodyczy. Podczas spotkania robione były soki z owoców i warzyw przyniesionych przez przedszkolaków (bardzo dziękujemy naszym Rodzicom za przyniesione produkty), które wszyscy wspólnie piliśmy.

Spotkania z zespołem spotkało się z ogromnym entuzjazmem zarówno dzieci jak i pracowników szkoły nie tylko w związku z interesującą tematyką, ale przede wszystkim ze względu na doskonałe podejście prowadzących. Było to niezwykłe spotkanie łączące pokolenia. Serdecznie dziękujemy zespołowi za przybycie i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli ich gościć w naszym przedszkolu.

      Na zakończenie w ramach podziękowań wręczyliśmy naszym gościom książeczki "Legendy gminy Samborzec".


"KAŻDE PRZEDSIĘWZIĘCIE, KTÓRE WNOSI W ŻYCIE DZIECKA UŚMIECH
 I ZADOWOLENIE JEST BEZCENNE".

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANĄ WIEDZĘ I POŚWIĘCONY CZAS

Zapraszamy do galerii.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz