piątek, 26 czerwca 2026

KONIEC ROKU W PRZEDSZKOLU – WITAJCIE, WAKACJE!

 



26 czerwca 2026 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszym przedszkolu. Był to wyjątkowy dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i podsumowań wspólnie spędzonego czasu. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie oraz cały rok pełen nauki, zabawy i niezapomnianych chwil.

Przed nami upragnione wakacje. Życzymy wszystkim słonecznego i bezpiecznego wypoczynku. Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa podczas zabawy, podróży, nad wodą i w górach. Niech ten letni czas będzie pełen radości, nowych przygód i niezapomnianych wspomnień.

Do zobaczenia we wrześniu! Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Zapraszamy do fotogalerii:




































































































Brak komentarzy:

Prześlij komentarz