poniedziałek, 26 marca 2018

TRADYCJE WIELKANOCNE


„Są takie święta raz do roku , co budzą życie , budzą czas. Wszystko, rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas, miłość do ludzi do przyrody w zielone każdy z wiosną gra,  zima już poszła spać do morza i w naszym sercu radość trwa..."

           Przed nami Święta Wielkanocne - czas radosny, pełen miłości i ciepła rodzinnego. Dla wielu ludzi jest to święto nie tylko najważniejsze, ale i najpiękniejsze. Szczególną radość w tym okresie przeżywają najmłodsi. W naszym przedszkolu staramy się jak najlepiej przybliżać dzieciom zwyczaje związane ze świętami. Mamy satysfakcję, że możemy naszym najmłodszym przekazywać tradycyjne polskie zwyczaje i uczyć ich szacunku dla nich. Bo cóż może być wspanialszego niż świadomość, że udało się wprowadzić w życie dziecka trochę tradycji.
           Kultywują tradycje w okresie przedświątecznym przedszkolaki z wychowawcami i opiekunami złożyły wizytę zaprzyjaźnionym instytucjom.  Odwiedziliśmy Urząd Gminy, Bank Spółdzielczy, Pocztę oraz Ośrodek Zdrowia wręczając własnoręcznie wykonane kartki wielkanocne ze szczerymi świątecznymi życzeniami.


Zapraszamy do fotogalerii:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz