To już koniec nauki zdalnej. W tym ostatnim tygodniu dzieci
utrwalały wiadomości na temat bezpiecznych wakacji oraz poznawały uroki Polski.
DZIĘKUJEMY RODZICOM SZCZEGÓLNIE TYM NAJBARDZIEJ WYTRWAŁYM ZA PRACĘ, POŚWIECONY CZAS I WYSYŁANE
ZDJĘCIA I FILMIKI
Zapraszamy do fotogalerii:
























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz