W minionym tygodniu dzieci obserwowały
zmiany w przyrodzie związane z porą roku, poznawały zjawiska atmosferyczne oraz ich symbole. Wykonywały też swoje ulubione
eksperymenty, czynnie poznając tym samym prawa fizyki. Utrwaliły także bardzo
ważne zasady bezpiecznego zachowania się podczas burzy.
DZIĘKUJEMY ZA WYTRWAŁOŚĆ, PRACĘ I WSZYSTKIE PRZESŁANE ZDJĘCIA
Zapraszamy do fotogalerii:






















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz