poniedziałek, 22 stycznia 2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA


„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. 
Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia….”.
Rudolph Giuliani

22  stycznia 2018 roku w naszej placówce odbyła się uroczystość z okazji  Dnia Babci i Dziadka. Ten dzień na stałe wpisany jest w kalendarz imprez i obchodzony jest co roku bardzo hucznie.

        Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, mają dla nich zawsze czas, umieją pocieszyć a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce przedszkolaki w związku z realizacją programu regionalnego „Samborzec – moja mała ojczyzna” zaprezentowały występ o charakterze regionalnym - były przyśpiewki, piosenki oraz wiersze gwarą. Przedszkolaki zaprezentowały również swoje zdolności językowe  - wiersz i piosenkę w języku angielskim.Wszyscy mogli także podziwiać piękne regionalne stroje, które zawdzięczamy Rodzicom oraz regionalny wystrój - baner i napis wykonany przez firmę Roma z Sandomierza pod nadzorem Pani Jagody Szczęsnej. 

       Jak zawsze Rodzice przygotowali poczęstunek oraz służyli pomocą w organizacji uroczystości.

     Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu i wzruszeń. Takie spotkania wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną , uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA WSZELKĄ POMOC I WSPÓŁPRACĘ A WSZYSTKIM GOŚCIOM ŻYCZYMY ŻYCIA NAJDŁUŻSZEGO, SZCZĘŚCIA I ZDROWIA DOBREGO!

Zapraszamy do foto i wideo relacji:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz